تماس باما ورود به سایت


خود را بیازمایید

  • نویسنده دکتر ایران باغبان
  • ترجمه ---------------------
  • ناشر نهفت

خود را بیازمایید Test Yourself :

 

آزمونهای روانی یکی از مباحث مهم روان شناسی و مشاوره است و در اکثر مباحث مشاوره ای از آن صحبت به میان آمده است . استفاده از آزمونهای روانی ، بخصوص هوش و استعداد با کار آلفرد بینه در سال ۱۹۰۵ آغاز شد . از آن به بعد آزمونها رواج زیادی در حیطه مشاوره داشته است .

کتاب خود را بیازمایید  ، شامل یک سری آزمونهای کلامی و غیرکلامی می باشد ، که روایی و اعتبار آنها در حد قابل قبول هستند . چون آزمونهای غیر کلامی ( تصاویر ) فرهنگ نابسته هستند ، همچنین آزمونهای کلامی به گونه ای است که در تمام فرهنگها به کار می رود ، که شامل آزمونهای عددی و شغلی هستند و برای همه افراد ، کاربرد مشترکی دارند .

کتاب خود را بیازمایید  ، در راستای برنامه درسی دانشجویان رشته روانشناسی و مشاوره ، دروس آزمونهای روانی و کاربرد آزمونها در مشاوره می باشد . مدرسین دروس مزبور می توانند از این آزمونها در تکمیل یا راستای برنامه درسی از آن بهره گیرند . علاوه بر آن مشاوران و روان شناسان می توانند در مدارس ، کلینیکهای مشاوره و روان درمانی ، از این آزمونهای جهت غربالگری روانی ، استخدام و گزینش افراد استفاده کنند .

کتاب خود را بیازمایید  ، شامل ۱۲ فصل است که برای سنجش هوش ، استعداد ، رغبت و شخصیت به کار می روند . بی شک این کتاب خالی از عیب نیست ، مترجمان بسیار سپاسگزار خواهند بود ، اگر صاحبنظران ، روان سنج ها ، دانشجویان و سایر خوانندگان هنگام مطالعه کتاب خود را بیازمایید ، معایب محتوایی ، چاپی و یا ترجمه ای گوشزد نمایند .

 


http://tandisbook.com/wp-content/uploads/2012/12/more.gif


برچسب‌ها: خود را بیازمایید, خرید پستی کتاب خود را بیازمایید در اصفهان, انتشارات نهفت, دکتر ایران باغبان
+ نوشته شده توسط tandisbook.com در جمعه هفتم تیر ۱۳۹۲ و ساعت 12:10 |
تبلیغات


Powered By
BLOGFA.COM